گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
صفحه خانگی / دسته‌بندی نشده / حاجی در وزوان از عملکرد سه ساله خود گزارش داد.

حاجی در وزوان از عملکرد سه ساله خود گزارش داد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۹۴/۳/۱۱پس از زیارت قبور مطهر شهدای گمنام، در محل سالن کتابخانه بعثت وزوان به اعضای گروه مشورتی، معتمدین محلی و شورای اسلامی این شهر عملکرد سه ساله خود را گزارش داد.

حسینعلی حاجی بخش اول سخنان خود را به حوزه قانونگذاری و نظارت اختصاص داد واظهار داشت: وظیفه اصلی و قانونی ام را دراین زمینه بخوبی ایفا کرده ام و ازآنجا که رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار نمایندگان بر رأی دادن همراه با تحقیق و ممتنع رأی ندادن تأکید داشتند، سعی کرده ام علاوه بر اخذ نظرات کارشناسی از نخبگان و صاحب نظران، در مورد طرحها و لوایحی که در صحن وکمیسیون ها مطرح می شود مطالعه کنم و عقیده دارم حتی یک رأی مثبت یا منفی ممکن است منجر به تصویب یا عدم تصویب قانونی شود که تا سالها در سرنوشت کشور اثر گذار است.

وی اظهار نظر را یکی دیگر از ظرفیت های قابل استفاده برای نماینده مردم در مجلس توصیف کرد وگفت: علاوه بر اعلام مواضع و ارائه مشکلات ملی و حوزه انتخابیه در تریبون رسمی مجلس، هزاران مصاحبه با خبرگزاریها ، پایگاه های خبری، روزنامه ها و شبکه های مختلف صدا وسیما، نماینده شما را در زمره نمایندگان مطرح رسانه ای قرار داده و حضور در دهها برنامه تلویزیونی زنده گواهی بر این مدعاست.

حاجی در خلال این گزارش به طرح دو فوریتی “حمایت از ۶ میلیون نفر نیازمند از کار افتاده ” اشاره کرد و افزود: ارائه این طرح از سوی خادم شما، حمایت همه جریانهای سیاسی در مجلس، صاحب نظران اقتصادی و اجتماعی را در برداشت و نزدیک به ۲۰۰ امضاء پای این طرح هرگونه شائبه سیاسی را از بین برده است چرا که از هر سه فراکسیون مجلس یعنی رهروان ولایت، اصولگرایان و اصلاح طلبان همکاران بزرگواری آنرا امضاء کرده و در رسانه های مختلف از آن حمایت کرده اند البته تبیین ابعاد این طرح همچنان به شفافیت آن کمک می کند.

ایشان در همین لحظه از حاضرین اجازه خواست تا براساس قرار قبلی در یک برنامه زنده رادیویی (رادیو اقتصاد) شرکت کند و در خصوص طرح صدرالاشاره توضیحاتی ارائه دهد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از اتمام مصاحبه خود گزارشی از پیگیری های صورت گرفته در خصوص مسائل منطقه ای و شهر وزوان به حضار ارائه کرد.

IMG_7235 IMG_7230 IMG_7229 IMG_7228 IMG_7222

درباره admin

مطالب مشابه

لحظه ، لحظه با کربلا

پيش از ورود امام حسين (ع) به کربلا، به عبيدالله بن زياد خبر رسيد که: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.