گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
صفحه خانگی / دسته‌بندی نشده / پرسپولیس برنده دربی هشتادم

پرسپولیس برنده دربی هشتادم

پرسپولیس تهران برنده داربی هشتادم شد؛ این شاید بهترین خبر برای هواداران این تیم در این فصل بود. آن‌ها که یکی از بد‌ترین فصل‌های خود را در لیگ بر‌تر ایران پشت سر گذاشته بودند، با دو پیروزی در بازی‌های رفت و برگشت برابر استقلال حداقل خاطره شیرینی برای هوادارانشان برجای گذاشتند. در مقابل اما ماجرا برای استقلالی‌ها روی متفاوتی دارد. آن‌ها با دو شکست در بازی‌های رفت و برگشت برابر پرسپولیس، بدون کسب سهمیه آسیایی و جای جذابی در جدول رده بندی، یکی از بد‌ترین فصل‌های خود را پشت‌سر گذاشتند.

به گزارش «تابناک»، در حالی که همه تیم‌های لیگ بر‌تر فوتبال ایران از ساعت ۱۹:۳۰ امروز برای قهرمانی یا بقا در لیگ بر‌تر بازی‌های حساسی را برگزار می‌کنند، دو تیم استقلال و پرسپولیس در حالی به مصاف هم می‌رفتند که برد و باخت تأثیری در جایگاه آن‌ها در جدول رده‌بندی نداشت. شاید استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها که این فصل هواداران خود را حسابی اذیت کرده بودند، با این امید به میدان آمده بودند که با پیروزی در این بازی، حداقل هواداران را راضی و خوشحال به خانه بفرستند، تا این پیروزی خسن ختامی بر یک فصل مصیبت‌بار باشد؛ اتفاقی که سرانجام برای پرسپولیسی‌ها افتاد و آن‌ها با یک گل از سد استقلال تهران گذشتند.

پرسپولیسی‌ها که بر خلاف بازی نیم‌فصل اول این بار برانکو ایوانکویچ را روی نیمکت خود می‌دیدند، در یک روز خوب و درخشان، موفق شدند با گل محمد علیپور برنده دربی باشند. علیپور با گلی که با ضربه سر در نیمه دوم به ثمر رساند، جوان‌ترین گلزن دربی نام گرفت و پرسپولیس هم با این دبل در دبی پنجمین دبل خود را در دربی‌ها ثبت کرد.

درباره admin

مطالب مشابه

لحظه ، لحظه با کربلا

پيش از ورود امام حسين (ع) به کربلا، به عبيدالله بن زياد خبر رسيد که: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.