گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
صفحه خانگی / فرهنگی هنری / اولین جلسه خیرین مدرسه یار شهر وزوان

اولین جلسه خیرین مدرسه یار شهر وزوان

برگزاری نخستین جلسه‌ی مجمع خیّرین مدرسه‌یار شهر وزوان؛

▫️روز دوشنبه ۹۶/۱۰/۱۸، نخستین جلسه‌ی مجمع خیرین مدرسه‌یار شهر وزوان، در نمازخانه‌ی دبیرستان ۲۲بهمن شهر وزوان برگزار شد.

▫️این جلسه، با حضور سرکار خانم میردامادیان، رئیس مجمع خیّرین مدارس استان اصفهان، آقایان عبدیزدان مدیر عامل مجمع، مهندس بیدرام ناظر نوسازی مدارس، مهندس شفیعی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، حجت الاسلام حسینی امام جماعت مسجد جامع، آقایان روح الامین ریاست، دهقان معاونت پشتیبانی و عابدی مسئول حراست آموزش و پرورش و جمعی از مدیران مدارس و خیرین مدرسه‌یار شهر وزوان برگزار گردید.

▫️این مراسم که به دعوت کانون امام خمینی(ره) و به همّت آقای انوشیروان شعبانی برگزار گردید، با استقبال از مدعوین از سوی مسئولان شهر و دست اندرکاران مراسم آغاز گردید و پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای علیرضا سراجیان، مدیر دبیرستان ۲۲بهمن، به نمایندگی از طرف مدیران مدارس، حضور مدعوین و میهمانان را خیرمقدم گفتند و به تشریح وضعیت فضاهای آموزشی شهر وزوان و اعلام برنامه‌ها و اهداف برگزاری جلسه پرداختند.

▫️ایشان اهداف این مراسم را به شرح زیر اعلام کردند:
?۱- تقدیر و تشکر از اعضای محترم مجمع خیرین استان به پاس خدمات و مساعدتهای یکی دو سال اخیر.
?۲_تشکیل دبیرخانه‌ی مجمع خیرین مدرسه‌یار شهر وزوان به عنوان زیر مجموعه‌ی مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان در جهت ایجاد زمینه‌ی ارتباط بیشتر بین مدارس شهر و مجمع خیرین استان.

▫️در ادامه‌، آقای روح الامین رییس اداره‌ی آموزش و پرورش منطقه، در خصوص این مراسم و اهداف آن سخن گفتند و با پخش کلیپ زیبای هنرمندی آقای محمد راستی از زحمات خیرین مدرسه ساز تقدیر شد که این بخش با استقبال حاضرین همراه بود.

▫️مهندس شفیعی شهردار محترم شهر دیگر سخنران این مراسم بودند که با خیرمقدم به مدعوین، از زحمات ایشان و تلاششان پیرامون تشکیل مجمع خیرین مدرسه‌یار شهر وزوان تقدیر کردند.

▫️پخش کلیپ‌هایی از اقدامات انجام شده در مدارس کوثر، فاطمیه و کانون امام خمینی با کمک خیّرین و سخنرانی و درخواست مساعدت آقایان عباسعلی ولی و رمضانعلی بیابانی، اعضای شورای اسلامی شهر، از مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان در جهت بهسازی مدارس شهر و سخنرانی حجت الاسلام حسینی، از دیگر بخش های این مراسم بود.

▫️این مراسم با سخنرانی خانم میردامادیان ریاست و آقای عبدیزدان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان و نماز جماعت به پایان رسید.

▫️با سپاس فراوان از آقایان باتقوا، سمیع، سراجیان و خانمها جمشیدیان، موذن، حاتمی، یونسی و باتقوا که در برگزاری این مراسم سهیم بودند.
و تشکر ویژه از برادران رسول حاتمی، داود بیدهندی و حسن نوروز.
به امید استمرار اینگونه جلسات.

درباره admin

مطالب مشابه

نهمین دورهء جشنوارهء داستان انقلاب

نهمین دورهء جشنواره داستان انقلاب، برگزیدگان خود را در حوزه هنری معرفی و از ایشان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.