گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
صفحه خانگی / علمی / افتخارآفرینی دیگری از فرزندان وزوان، این بار در “کلاس جهانی”

افتخارآفرینی دیگری از فرزندان وزوان، این بار در “کلاس جهانی”

” برنامه ریزی استراتژیک تکنولوژی در سازمانهای کلاس جهانی ” نام کتاب چاپ شده توسط آسیه قاضیان در بهار ۹۶ می باشد. 

این کتاب که به همت بلند ایشان و با راهنمایی‌های دکتر حسن فارسیجانی (عضو هیئت علمی و مدیر گروه مدیریت وقت دانشگاه شهید بهشتی تهران و دکتر ندا جلالیون (دکتری مدیریت تکنولوژی از دانشگاه یو تی ام مالزی) در ۱۵ فصل و ۳۲۰ صفحه در انتشارات گسترش علوم نوین به چاپ رسیده است، پیرامون آخرین دستاوردهای مدلینگ استراتژی در مفاهیم نوين مدیریت در “کلاس جهانی” می باشد.

استاد آسيه قاضیان مدرس دانشگاه خوارزمی تهران در مورد این کتاب گفت:
رقابت در کلاس جهانی، بدین معناست که سازمان‌ها در بازار جهانی، مي‌بايست در هر رقابتی موفق باشند. یعنی اینکه از نظر کیفیت، زمان انتظار، انعطاف پذیری، هزینه و قیمت، خدمت به مشتری و نوآوری از هر رقیبی بهتر باشد یا با آن برابری کنند.
مؤلفه های کلیدی برای تولید کنندهء کلاس جهانی مفاهیم وسیع تولید در کلاس جهانی را به عملکردهای خاصی در سازمان‌ها سوق می‌دهد.

گرچه تدوین استراتژی تکنولوژی تا حد زیادی از منطق تدوین دیگر استراتژی‌ها پیروی می‌کند، اما به دلیل ماهیت ویژهء تکنولوژی، تدوین استراتژی آن نیز با مسائل ویژه‌یی روبرو است.

وي افزود: كتاب حاضر پس از دو سال تحقيق بر روي مفاهيم “كلاس جهاني” بر روي شركت‌هاي بزرگ بين المللي نگاشته شده و از معدود كتاب‌هاي منتشر شده پيرامون اين موضوع در ايران مي باشد. لذا اميد است با ترسيم افقي روشن براي اين مرزوبوم، پژوهش بر روي اين موضوع بيش از پيش مورد نظر پژوهشگران و محققين اين حوزه قرار گيرد.

درباره admin

مطالب مشابه

نهمین دورهء جشنوارهء داستان انقلاب

نهمین دورهء جشنواره داستان انقلاب، برگزیدگان خود را در حوزه هنری معرفی و از ایشان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.