گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
صفحه خانگی / وزوان / جشن سبزه و هفت‌سین در کانون امام خمینی(ره) وزوان

جشن سبزه و هفت‌سین در کانون امام خمینی(ره) وزوان

روز سه شنبه ۹۵/۱۲/۲۴ به همّت مسئول کانون امام خمینی(ره) شهر وزوان، در آستانهء سال جدید، مراسم باشکوه جشن سبزه و هفت سین، با حضور دانش‌آموزان، مربیان، مسئولان آموزش و پرورش منطقه، شهردار و ریاست شورای شهر وزوان، در محل کانون برگزار گردید.

در این مراسم که با قرائت آیاتی از قرآن توسّط قاری و هنرمند نوجوان، آقای امیرحسین خوش‌رفتار و خواندن دکلمه توسط یکی از دانش آموزان دبستان خدیجهء کبری آغاز شد، دانش آموزان مدارس مختلف شهر، هنر خود را در تزیین سفره‌های هفت‌سینی که از روز قبل به صورت مجزا برای هر آموزشگاه آماده شده بود، به حاضران نشان دادند.

تقدیر و تشکر از خانوادهء محترم شهدا با دعوت از مادر شهید محمد نقیان و برادر شهید برات صباغان دو تن از شهدای گرانقدر شهر وزوان در هشت سال دفاع مقدس، اهدای کتاب از طرف کانون و شورای اسلامی شهر، تقدیر از مربیان پرورشی و امورتربیتی مدارس شهر و تقدیر از مدیران مدارس شهر با اهدای جوایزی به ایشان، از دیگر قسمت‌های این مراسم باشکوه بود.

اقدام قابل تقدیر برگزارکنندگان مراسم در کاستن از قسمتهای شاد مراسم به خاطر مصادف شدن این جشن با درگذشت معلم و هنرمند عزیز شهر وزوان، زنده‌یادعبدالعلی زینلی و تقدیر از زحمات ایشان در عرصه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی شهر و منطقه، از نکات بارز این مراسم بود.

 

در بخش دیگری از مراسم از دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی که به قید قرعه از میان شرکت کنندگان در برنامه‌های مختلف جوانه‌های کانون در طول سال ۹۵ انتخاب شده بودند با اهدای جوایز مختلف تقدیر شد.

خانم باتقوا مدیر کانون امام خمینی(ره) شهر وزوان، با ارسال این خبر از خانم صباغان مسئول هلال احمر شهر وزوان و خانم موذن مدیر دبیرستان کوثر بابت همکاری خاص‌شان با مسئولان برگزاری مراسم و همچنین از شورای اسلامی شهر و شهرداری وزوان که در طول سال و به صورتی خاص در این مراسم، همکاری خوبی با کانون امام خمینی(ره) داشته‌ند تشکر و قدردانی کردند.

 


منبع: کانال تلگرامی وژگون‌نوشت

https://telegram.me.vazhoon_nevesht

درباره admin

مطالب مشابه

افتخارآفرینی دیگری از فرزندان وزوان، این بار در “کلاس جهانی”

” برنامه ریزی استراتژیک تکنولوژی در سازمانهای کلاس جهانی ” نام کتاب چاپ شده توسط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.