گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
صفحه خانگی / وزوان / مسابقات فوتسال مدارس متوسطهء دورهء اول منطقه

مسابقات فوتسال مدارس متوسطهء دورهء اول منطقه

‍ ‍

تیم فوتسال دبیرستان ۲۲ بهمن شهر وزوان موفق به کسب مقام قهرمانی نخستین دورهء مسابقات فوتسال مدارس متوسطهء دورهء اول منطقهء میمه گردید.

این مسابقات، که با حضور تیم‌های منتخب مدارس از روز سه شنبهء هفتهء گذشته آغاز شده بود، روز یکشنبه ۹۵/۱۲/۲۲ با برگزاری بازی‌های رده بندی و فینال پایان یافت.

این دوره از مسابقات برای نخستین بار به همت  معاونت ترببت بدنی ادارهء آموزش و پرورش منطقه و با حضور ۸ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شد.

و طی آن تیم دبیرستان ۲۲بهمن وزوان توانست با برتری قاطع برابر دیگر رقیبان خود، مقام قهرمانی را از آن خود کند.
در پایان دور گروهی تبم‌های ۲۲بهمن وزوان، آزادی میمه، سعدی ازان و دبیرستان کامو به عنوان تیم‌های اول و دوم هر گروه‌، به مرحلهء بعد راه یافتند.

در این مرحله، تیم‌های اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری با هم دیدار کردند که در پایان این دور نیز، تیم دبیرستان ۲۲بهمن شهر وزوان موفق شد تیم آزادی میمه را با نتیجه قاطع ۳ بر ۰ شکست دهد و به عنوان تیم اول راهی فینال شود.

و در سوی دیگر نیز بازیکنان خلاق تیم دبیرستان سعدی ازان با شکست دادن تیم یکدست کامو به به عنوان تیم دوم به فینال راه یافتند.
دیدار رده بندی با برتری تیم دبیرستان آزادی برابر تیم کامو به پایان رسید.

و بالاخره در دیدار پایانی تیم دبیرستان ۲۲بهمن شهر وزوان با پیروزی پر گل ۵ بر ۲ برابر تیم سعدی ازان، به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
در پایان این مسابقات، علاوه بر اهدای کاپ قهرمانی و مدال‌های نفرات تیم‌های اول تا سوم با حضور مسئولان ادارهء آموزش و پرورش منطقه، کاپ اخلاق نیز به بازیکنان دوست داشتنی تیم دبیرستان کامو تعلق گرفت.

آقای علیرضا سراجیان مدیر دبیرستان ۲۲بهمن وزوان با ارسال این خبر، از زحمات آقای بهمن متوسلی به عنوان مربی تربیت بدنی آموزشگاه ۲۲بهمن، ریاست ادارهء آموزش و پرورش منطقه و معاونانشان و دیگر برگزارکنندگان این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر کردند.

درباره admin

مطالب مشابه

افتخارآفرینی دیگری از فرزندان وزوان، این بار در “کلاس جهانی”

” برنامه ریزی استراتژیک تکنولوژی در سازمانهای کلاس جهانی ” نام کتاب چاپ شده توسط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.