گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
صفحه خانگی / دسته‌بندی نشده / حضورگرم فرماندار و مسئولین محترم ادارات شهرستان و بخش در جمع صمیمی مردم فهیم وزوان

حضورگرم فرماندار و مسئولین محترم ادارات شهرستان و بخش در جمع صمیمی مردم فهیم وزوان

فرماندار وبخشدار درمعیت مسئولین محترم ادارات در جمع صمیمی مردم شریف شهر وزوان جهت رفع برخی مشکلات حضور یافته و از نزدیک به انتظارات و خواسته های اهالی رسیدگی و توصیه های لازم را به مسئولین ادارات بیان نمودند.

IMG-20150823-WA0003

ملاقا ت چهره به چهره فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان یکشنبه شب پس از نماز مغرب و عشا در محل مسجد جامع وزوان برگزار شد.
DSC06848

در این دیدار و پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید ، امام جماعت مسجد جامع پس از سخنانی پیرامون مدیریت در جامعه اسلامی و وظیفه ی سنگینی که مسئولین در قبال مردم دارند ، با اشاره به حدیث پیامبر که می فرمایند:”سید القوم خادمهم”: بزرگ هر قومی خدمتکار آن قوم است ، ضمن تقدیر از تلاشهای انجام شده خواستار خدمت رسانی بیشتر به مردم شدند.

IMG-20150823-WA0008

 

در ادامه رییس شورای اسلامی شهر پس از خوش آمد گویی به همه حاضرین و تبریک دهه ی کرامت و نیز ولادت امام هشتم (ع) و همچنین تقدیر از فرماندار محترم که در معیت نماینده پرتلاش جناب آقای حاجی خدماتی در زمینه های مختلف ارائه داده بودند، مطالبی را ارائه نمود که به اختصار به آنها می پردازیم.

DSC06877

  • درخواست توزیع عادلانه خدمات در سطح بخش و عدم تمرکز ادارات در مرکز بخش.
  • توجه ویژه به طرحهای ناتمام شهر.
  • گله از برخی افراد در منطقه که با مطرح نمودن برخی مسایل موجبات تفرقه را به وجود می آورند و درخواست از فرماندار جهت جلوگیری از ادامه این روند .
  • پیگیری عنوان شهرک صنعتی و اشاره به اینکه نام شهرک در مصوبات “شهرک صنعتی وزوان میمه” بوده ولی تاکنون با توجه به پیگیریهایی عمل آمده ، هیچ اقدام عملی در خصوص نصب تابلویی با عنوان مصوب صورت نگرفته است .
  • در پایان با اشاره به اینکه شهر وزوان از هر حیث همسنگ و همتراز با شهر میمه می باشد در خواست شد تا با همدلی در راستای ارتقای بخش به شهرستان قدم برداشته و در خصوص نامگذاری تلاش نمایند تا حقی از وزوان تضییع نگردد.

 

DSC06864

پس از آن آقای صمدیفر عضو جوان و فعال شورای شهر در ادامه با تقدیر از کلیه مسئولین نمونه هایی از کارهای انجام شده را برشمردند و از آقای بصیری فرماندار محترم در خواست کردند ، ترتیبی اتخاذ نمایند تا مسیر منتهی به قنات بزرگ و تاریخی وزوان که در خردادماه سال گذشته تخریب شده بود ، جهت دسترسی کشاورزان به مزارع و نیز امور مربوط به قنات تسطیح گردد و نیز درخواست شد تا بودجه لازم جهت ادامه ی امر یکپارچه سازی با کمک فرماندار محترم تخصیص یابد.

DSC06870

در ادامه شهردار مردمی شهر وزوان با حضور در جایگاه اقدامات انجام شده پس از آخرین جلسه مردم با روسای ادارت را برشمرده و اقدامات در حال اجرا و برنامه ریزی شده برای آینده را عنوان کردند و از اهمیت فضا سازی مناسب در بستر جاده ترانزیت اصفهان تهران به عنوان ورودی استان اصفهان و نیز پل ارتباطی شمال به جنوب کشور یاد کرده و خواستار همیاری همه ی ارگانها جهت ارائه ی خدمات به هموطنان و همشهریان شدند .

DSC06872

بخش ماقبل پایانی و مکمل ، سخنان برادر بصیری فرماندار و آزاده سرافراز دوران جنگ تحمیلی بود که با اشاره به تلاشهای انجام شده توسط مسئولین محترم ، ضمن بی اثر بودن تحریمها و فشار های همه جانبه استکبار جهانی اظهار امیدواری کردند که انشاالله مشکلات به حول و قوه ی الهی مرتفع خواهد شد . IMG-20150823-WA0012 IMG-20150823-WA0003

 

در پایان فرماندار و مسئولین شهرستان و بخش در جمع صمیمانه مردم فهیم وزوان حاضر و مردم هم به فراخور مشکل خود در فضایی بسیار صمیمی به دیدار مسئولین رفتند .

 

درباره admin

مطالب مشابه

لحظه ، لحظه با کربلا

پيش از ورود امام حسين (ع) به کربلا، به عبيدالله بن زياد خبر رسيد که: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.